GOLD COLLAGEN küsimused

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

1. Kes peaksid GOLD COLLAGEN®-i tooteid manustama?

GOLD GOLLAGEN®-i ilu edendavad toidulisandid on mõeldud täiskasvanutele, kes soovivad täiustada tervet ja kena ilmega nahka, juukseid ja küüsi ning vastustada nähtavaid vananemise märke. GOLD COLLAGEN®-i tootesarjas on 3 toodet – Pure, Active ja Forte.

2. Milline GOLD COLLAGEN®-i toode sobib just mulle?

Kõik GOLD GOLLAGEN®-i tooted on sellise koostisega, et edendada tervet ja ilusat välimust ning kahjutustada nähtavaid vananemismärke. Kõik tooted aitavad kaasa looduslike kollageenide tootmisele, parandavad hüdratatsiooni, vähendavad kortsude teket ja parandavad naha painduvust. Pure GOLD GOLLAGEN® on loodud naistele, kellel ilmnevad esimesed vananemise märgid, samas kui GOLD GOLLAGEN® Forte on naistele vanuses 40+ (juba ilmsemate vananemistunnustega) ning Active GOLD GOLLAGEN® on aktiivsema elustiiliga naistele ja meestele, kes vajavad liigestele tuge.

3. Kust saan neid tooteid osta?

Eestis tooteid saab osta E-poes, www.beautyservice.ee. GOLD COLLAGEN®-i müüvad ka meie koostööpartnerid.

4. Kes GOLD COLLAGEN®-i toodab?

MINERVA Research Labs Ltd. on registreeritud Suurbritannias, bürood asuvad Londonis, New Yorgis ja Tokyos. Tooted on valmistatud Jaapani nüüdisaegses tootmisüksuses, mis on sertifitseeritud ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemiga.

5. Kui kaua on toodet turustatud?

Pure GOLD COLLAGEN®-i müügiga alustasid Bootsi apteegid Suurbritannias 2011. aastal. Active GOLD COLLAGEN® paisati müüki oktoobris 2013 ja GOLD GOLLAGEN® Forte augustis 2014.


6. Mis on kollageen?

Kollageen on inimkeha kõige ohtram valk, mida on vaja naha struktuuri ja tiheduse jaoks. Ligikaudu 80% noorest ja tervest nahast koosneb kollageenist, kuid aja ja loodusliku vananemise tõttu väheneb organismi võime kollageeni täiendada umbes 1,5% aastas.

7. Mille poolest erineb kollageen nahas kollageenist tootes?

Meie nahas, liigestes ja kõõlustes esinev kollageen on kõrge molekulmassiga (~ 300 kDa). Kui seda nahale kanda paikselt, see ei imendu, ja neelamisel ei ole see kergesti seeditav ega imendatav. Meie toodetes kasutatav kollageen on madalama molekulmassiga (0,3 - 8 KDa) hüdrolüüsitud kollageen (väiksem peptiidivorm kollageenis). See on kergesti seeditav maos ja imendub peensooles, kus see siseneb vereringesse ja ulatub naha sügavama kihini.

8. Kuidas GOLD COLLAGEN® eristub tavapärasest vananemisvastasest kreemist?

GOLD COLLAGEN® stimuleerib rakke, mis vastutavad organismi loodusliku kollageeni, elastiini ja niiskust säilitava hüaluroonhappe tootmise eest. See on võimeline toimima naha sügavamas kihis (dermises) ja kogu kehas, samal ajal kui kreemid toimivad ainult naha väliskihil (epidermisel).

9. Olen vanuses 30+, kas peaksin manustama GOLD COLLAGEN® Fortet?

GOLD COLLAGEN® Forte on spetsiaalselt loodud üle 40-aastastele naistele või naistele, kellel on tavapärasest enam vananemise märke. Kui teil vanust üle 30, siis on Pure GOLD COLLAGEN® just õige toode, sest aitab vastustada esmaseid vananemise märke ja kaasa aidata kenamale välimusele. Regulaarsel kasutamisel võite eeldada hüdratatsiooni ja sära paranemist, peente joonte ja kortsude vähenemist ja naha tugevamaks muutumist.

10. Kasutan juba Pure GOLD COLLAGEN®-i, kas peaksin proovima uut Forte-toodet või piirduma Pure-ga?

Kui teile meeldivad Pure GOLD COLLAGEN®-i tulemused, peaksite programmiga jätkama. Kui teil vanust üle 40 ja teil on tugevamaid vananemise märke, millega soovite tegelda, sobib GOLD COLLAGEN® Forte teie vajadustega kõige paremini.

11. Kust kollageen pärineb?

MINERVA Research Labs kasutab kalanahast (tilaapia kala) ekstraheeritud hüdrolüüsitud kollageeni; muid kollageeni loomseid allikaid ei kasutata. Kogu kala, mida kasutatakse kollageeni ekstraheerimiseks, pärineb Euroopa Liidus registreeritud söödavate kalade impordiõigusega kalakasvatustest ning mis loetakse inimtoiduks kõlblikuks ja on tagatud veterinaararstide allkirjastatud veterinaarsertifikaatidega.

12. Miks on tooted vedelikud, mitte tabletid?

Lisaks sellele, et on kergem neelata, imendub vedelik makku pääsemisel kiiremini. GOLD COLLAGEN®-i päevaannus (50 ml) sisaldab kuni 5000 mg hüdrolüüsitud kollageeni, mis võib olla kuni 20 korda tõhusam kui tavaline kollageenitablett. Tabletid ja kapslid võivad maksta vähem, kuid tegelikult kujutab vedelik endast palju väärtuslikumat toodet, sest  hüdrolüüsitud kollageen imendub ja jaotub üle keha.

13. Kas tooted sisaldavad kalaõlisid, sealiha, kanaliha, veiseliha, antibiootikume, hormoone (või fütohormoone või fütoöstrogeene), geneetiliselt muundatud organisme, nanotehnoloogiat, gluteeni, suhkruid, alkoholi, kunstlikke säilitus- või värvaineid?

Ei, GOLD COLLAGEN®-i tooted nimetatut ei sisalda.

14. Kas tooted avaldavad narkootilist ja psühhotroopset mõju või nendes sisalduvad kanged või äärmuslikud komponendid, radioaktiivsed ained, keelatud toidulisandid, antibiootikumid, insektitsiidid ja rodentitsiidid?

Ei, GOLD COLLAGEN®-i tooted nimetatut ei sisalda.

15. Kas tooted sobivad taimetoitlastele?

GOLD COLLAGEN®-i tooted sisaldavad kalanahast ekstraheeritud kollageenvalke.

16. Kas on tegemist halal- ja koshertoodetega?

Jah. Meil on Islami- ja kultuurikeskuse sertifikaat, mis tõendab, et kalast ekstraheeritud hüdrolüüsitud kollageen, mida kasutatakse meie GOLD COLLAGEN®-i toodete puhul, on halal. See on ka sertifitseeritud kosher ja mõeldud täitma juudi ortodoksseid toitumisseadusi.

17. Milline on toote maitse?

Pure GOLD COLLAGEN® on virsiku ja granadilli lõhna ja maitsega, Active GOLD COLLAGEN® on õuna ja mango lõhna ja maitsega ja GOLD COLLAGEN® Forte on virsiku ja litši lõhna ja maitsega. Kõigil toodetel on ka musta pipra ekstrakti vürtsikas varjund (Bioperine™).

18. Mis on musta pipra ekstrakti funktsioon?

Bioperine™ on musta pipra ekstrakt, mis on kliiniliselt tõestanud, et suurendab biosaadavust, suurendades niiviisi retseptist toitainete imendumist. USA-s läbi viidud kliinilised uuringud näitavad selle ohutust ja tõhusust toidualases kasutuses. Bioperine™ on rahvusvaheliselt patenteeritud.

19. Mis on hüaluroonhappe lähteaine?

GOLD COLLAGEN® sisaldab fermenteerimisprotsessis toodetud hüaluroonhapet

20. Kas GOLD COLLAGEN®-i tooted sisaldavad kulda?

Ei. Tooted ei sisalda kulda. Pure GOLD COLLAGEN®, Active GOLD COLLAGEN® ja GOLD COLLAGEN® Forte on MINERVA Research Labsi registreeritud kaubamärgid

21. Kas mitte kõhuhape ei hävita kollageeni, mis takistab sel dermisesse (naha sügavamasse kihisse) jõudmist?

Ei. Meie tootes sisalduvad kollageenpeptiidid on eriretseptiga, et säilitada nende struktuurne terviklikkus ja neid ei saa maohape ega ensüümid lahustada.

22. Mille poolest erinevad Pure Gold Collagen Mini ja Pure Gold Collagen?

PURE GOLD COLLAGEN® MINI on muidu täpselt sama, mis PURE GOLD COLLAGEN®, aga kontsentreeritum: 30 ml

23. Milline on soovitatav ööpäevane annus ja parim aeg toote panustamiseks?

Soovitatav juua 1 pudeli (50 ml) sisu tühja kõhuga, et paremini imenduks. Teise võimalusena võite toodet tarbida pärast sööki, kui teil tekivad seedehäired või seedetrakti häired. Samuti soovitame kasutada toodet energiatugevdajana, kuna see sisaldab vitamiini B6. Pure ja Active sisaldavad vitamiini B6, kui on 100 % toitainete kontrollväärtus (NRV), endise nimega RDA ehk soovitatud päevaannus, ja Forte sisaldab 118 % NRV korral vitamiini B6.

24. Kas GOLD COLLAGEN®-i tooteid võib manustada koos muude toidulisanditega?

Sellegipoolest pidage meeles, et iga toode sisaldab selliseid koostisosi nagu vitamiinid, mis on juba maksimaalses soovitatud päevaannuses (RDA, nüüd selle asemel NRV e. toiteainete kontrollväärtus), mistõttu jälgige, et ei ületaks oma igapäevast toitumisvajadust. Parim oleks teil pidada nõu arstiga, et tagada teie igapäevase toitumisvajaduse jaoks optimaalne kogus.

25. Kui kaua tuleb toodet nähtavate tulemuste saamiseks kasutada?

Toote tulemused varieeruvad olenevalt isikust ja nende naha algseisundist, juustest, terviseseisundist, toitumisest ja elustiilist. Meie kliiniliste katsete tulemuste alusel võib toote igapäevasel järjestikusel kasutamisel (1x50 ml pudel) eeldada, et nahk muutub 3. nädala jooksul hüdreeritumaks, seejärel 6. nädala jooksul väheneb peente joonte ja sügavamate kortsude arv ning naha elastsus paraneb 9. nädala jooksul. Mõni kasutaja on teatanud, et on kogenud rohkem positiivseid tulemusi ja/või kiiremini kui teised.

Meie soovitus on toodet manustada 12 nädala jooksul, et ära kasutada kõiki selle eeliseid. Seejärel on isiklik otsus jätkata, teha paus või lõpetada manustamine olenevalt oma eluviisist ja asjaoludest

26. Mis juhtub, kui toote manustamise lõpetan?

Meie uuringud näitavad, et kollageeni tase ennistub aeglaselt, kui GOLD COLLAGEN®-i manustamine algas

27. Kas toodet tohib kasutada rinnaga toitmise ajal?

Praegu puuduvad uuringud, mis toetavad toidulisandite kasutamist raseduse või imetamise ajal. Seetõttu ei ole soovitatav, välja arvatud teie arsti teistsuguse otsusega.

28. Kas tooteid võib manustada koos ravimitega?

On ebatõenäoline, et neil on mõne ravimiga halvendav koostoime. Sellegipoolest soovitame neil, kes põevad rasket haigust või viibivad üldiselt meditsiinilise järelevalve all, nõu pidada oma arstiga enne GOLD COLLAGEN®-i toodete kasutamist.

29. Kas võin manustada GOLD COLLAGEN®-i, kui saan hormoonasendusravi?

Jah. Sellegipoolest soovitame neil, kes põevad rasket haigust või viibivad üldiselt meditsiinilise järelevalve all, nõu pidada oma arstiga enne GOLD COLLAGEN®-i toodete kasutamist.

30. Kas GOLD COLLAGEN®-i toodetega on täheldatud kõrvaltoimeid?

Kui teil on kala- või sojatoodete allergia, ÄRGE kasutage GOLD COLLAGEN®-i. Kui tarbite liiga palju kollageeni, st rohkem kui 10 000 mg (10 grammi) päevas, võib tekkida kerge seedekulgla ärritus

31. Kas tooted sobivad diabeetikutele?

Jah. Meie toode sisaldab looduslikke magusaineid Stevia ja sukraloos. Kui teil on aga kahtlusi, soovitame enne GOLD COLLAGEN®-i toodete kasutamist nõu pidada oma arstiga.

32. Kas toodete kvaliteeti ja ohutust on testitud?

Jah. Valmistoodetes viiakse läbi laborikatsed, et tagada nende tarbimisohutus ja vastavus kvaliteedistandarditele.

33. Millisele nahatüübile on hüdrogeelmaskist kasu?

GOLD COLLAGEN® HYDROGEL MASK on kliiniliste katsetega osutunud äärmiselt efektiivseks, suurendades naha niiskust, parandades naha tooni ja vähendades fotovananemise märke kõigil nahatüüpidel. Seda võib kasutada ka naha tavapäraste seisundite parandamiseks, nt kuiv, tuhm nahk. GOLD COLLAGEN® Hydrogel Mask vähendab naha erüteemi ja fotovananemisega seotud pigmentatsiooni. Tänu oma hüdrogeelibaas-tehnoloogiale ja toimeainete rahustavatele omadustele saab maski kohe peale kanda pärast esteetilisi protseduure, mis nõuavad kohest jahutamist.

34. Mis on hüdrogeelmaski ja kreemmaskide erinevus?

Hüdrogeelid on kolmemõõtmelised polümeerivõrgud, millel teadaolevalt on nende kõrge veesisalduse tõttu kõige tõhusamad niisutavad omadused. Lisaks niisutavatele omadustele on GOLD COLLAGEN® Hydrogel Maskis kasutatav hüdrogeelibaas soojustundlik. Selline hüdrogeelitüüp valiti spetsiaalselt selleks, et hõlbustada vabanenud aktiivsete ühendite lokaliseeritud, kontrollitud ja pidevat manustamist kui hüdrogeelibaasi füüsikalised omadus