Meist

Ettevõte ESTETIX GROUP OÜ on oma eduka 12-aastase eksisteerimise järel muutunud üheks juhtivaks toimijaks esteetilise meditsiini valdkonnas, saavutanud suure austuse ning partnerite ja klientide usalduse.

ESTETIX GROUP OÜ tegeleb esteetilise meditsiini ja kosmetoloogia maailmakuulsate kaubamärkide turustamisega, valides üksnes ainulaadseid uuenduslikke käsitlusi, esmaklassilisi seadmeid ja ülitõhusaid kvaliteettooteid. Meie klientide seas on parimad kliinikud, esteetika- ja meditsiinikeskused nii Eestis kui ka Lätis ja Leedus.

ESTETIX GROUP OÜ partneriteks on end turul tõestanud esteetika- ja kosmetoloogiatoodete juhtivad Euroopa tootjad, kes tagavad oma toodete kvaliteedi, tõhususe ja ohutuse.

ESTETIX GROUP OÜ on ka koolituskeskus. Korraldame korrapäraselt arstide ja spetsialistide koolitusi dermatoloogias ja kosmeetikas, tutvustades neid esteetilise meditsiini kaasaegsete tehnoloogiatega.

Kvalifitseeritud koolitajad ja kutsutud väliseksperdid korraldavad meistriklasse ning teaduslik- praktilisi seminare. Igal aastal osaleme mitmesugustel näitustel ja konverentsidel, lisaks osaleme koolitustel ja täiendõppel sellistel olulistel kongressidel nagu IMCAS Pariisis, AMWC Monacos jne.