Mesaltera

MESALTERA by Dr. Mikhaylova


Innovatiivne kosmetseutiline tootesari, mis põhineb Natalya Mikhaylova teadustöödel ja maailma laborite eesrindlikel tehnoloogiatel.
See on uue põlvkonna esimene kosmetseutilika tootesari, mis on loodud lähtuvalt süstimispreparaatidest, mis on meditsiinitoodete registris kõige kõrgemate maailmastandardite alusel.
Natalya Mikhaylova 15-aastane töökogemus klientidega oma kliinikus võimaldas tal luua ainulaadse tootesarja, mille eesmärk on lahendada kõik esteetilised nahaprobleemid.


Suur praktiline kogemus süstimis- ja lasermetoodikaga võimaldas välja töötada kosmetseutilise tootesarja, mille efektiivsus on võrreldav süstimismeetodite ja keemilise koorimise tulemustega, seega on kaubamärgi nimetus MESALTERA ehk "alternatiiv mesoravimitele".


Tootesari on mõeldud neile, kes soovivad saada kiiret väljendatud tulemust või suurendada lasermeetodite, botuliinravi, mesoteraapia, keemiliste koorimiste jms tulemusi. Tootesari on välja töötatud naha kiireks taastamiseks pärast agressiivseid protseduure, näiteks: laserlihvimine, plastiline kirurgia, mikrodermabrasioon jne.


EELISED:

  1. Esimene professionaalne Vene kosmetseutiline kaubamärk, mille on loonud praktiseeriv arst, üks juhtivaid dermatoloogia ja esteetilise meditsiini spetsialiste.

  2. Tootesarja Mesaltera preparaadid on Vene, Jaapani, Šveitsi ja Kanada teadlaste koostöö tulem.

  3. Kosmeetikavahendite komponentide valik põhineb peamistel kriteeriumidel: toodete kõrgeimal kvaliteedil, innovatsioonil ja toimeainete teaduslikult tõestatud efektiivsusel, nende sünergial.

  4. Kosmeetikavahendid, mis ühendavad kasutusmugavuse ja kõrge efektiivsuse ealiste muutuste korrigeerimiseks ja dermatoloogiliste probleemide lahendamiseks (akne, seborröa jt)