STYLAGE® Skin Pro

STYLAGE® SKIN PRO- uus vananemisvastane nahakosmeetiline tootesari


Laboratoires VIVACY® on Prantsuse ettevõte, mis on spetsialiseerunud hüaluroonhappe ja antioksüdantide baasil süstitavate meditsiinivahendite tootmisele. Tänu pädevusele esteetilises meditsiinis loob Laboratoires VIVACY® uue vananemisvastase nahakosmeetilise tootesarja STYLAGE® SKIN PRO, mis täiendab naha täiteainete STYLAGE® valikut, et tagada patsiendile parem vananemisvastane ravi pärast nahaesteetilisi protseduure ja igapäevast naha kvaliteedi parandamist.


Selle täppiseesmärgiga tootesarja moodustavad Värskendav nahahoolduse pihustatud vesi (Eau de Treignac, LE MIST), Pehmendav korrastav kreem (L’AFTER) ja kaks kindlat toodet naha igapäevahoolduseks ja -hoolitsuseks: Rakke regenereeriv seerum (LE SERUM) ja Vananemisvastane restruktueeriv kreem (LA CRÈME).


TEADUS JA VANANEMISVASTASUS

Kõik STYLAGE® SKIN PRO kreemid on välja töötatud ainulaadse VIVASÔME® kompleksaime abil, mis on loodud VIVACY edendatud vananemisuuringute tulemusel.

See kaitseb ja vabastab rakulähedased aktiivseid koostisaineid. Seega VIVASÔME® kompleksaine toidab ja taaselustab nahka, stimuleerib selle loomuliku parandamise protsessi ja intensiivselt niisutab seda parima vananemisvastase kaitse tagamiseks.


AKTIIVSED KOOSTISAINED:

VIVASÔME® kompleksaine koostises on kontsentreeritud Eau de Treignac, Neodermyl®, NovHyal® ja antioksüdantne sorbitool.

Kõik STYLAGE® SKIN PRO kreemid sisaldavad hüaluroonhapet, mida praegusel ajal kasutatakse laialdaselt kortsude täitmiseks. Naha loomuliku komponendina on sellel naha hüdratatsiooni ja elastsuse säilitamisel oluline roll. Need kreemid sisaldavad ka võimsaid antioksüdante, nagu näiteks stabiliseeritud C-vitamiini, mis teadaolevalt kaitseb nahka vabade radikaalide ja oksüdatiivse stressi eest.


EELISED

Niisutav süvatoime

Niisutab ja pehmendab nahka (kontsentreeritud Eau de Treignac).

Suurendab hüaluroonhappe tootmist (NovHyal®) .

Suurendab hüaluroonhappe niisutavat toimet (sorbitool).

Vananemisvastane toime

Soodustab rakkude I, III tüüpi kollageeni ja elastiini sünteesi (Néodermyl®).

Stimuleerib naharakkude regenereerimist (NovHyal®).

Pakub antioksüdantset toimet (sorbitool).